הוציאו את הנפנף: 5 החופים והפארקים המושלמים ביותר לעל האש

מתכננים על האש עם בן או בת הזוג או עם כל המשפחה והחברים? ובכן, ברחבי הארץ תוכלו  למצוא חופים כמו גם פארקים אשר יובילו ליצירה של מערך המאפשר לכם לנצל את מזג האוויר המעולה כמו גם בשרים וירקות משובחים לטובת על האש מוצלח. מהם חמשת החופים והפארקים הכי טובים לחוויה הישראלית הזו? להלן הפרטים.

גן צ'אלס קלור

גן צ'אלס קלור נחשב לאחד המקומות המועדפים לעל האש, הן בשל היותו פארק רחב ידיים והן בשל המיקום המושלם הנמצא ממש על גבול העיר תל אביב ליפו. על האש על רקע של הים כמו גם מרחבים של דשא הופכים את הפארק הזה למקום מושלם לקיום של על האש עם חברים ובני משפחה. קצביה במרכז כמו קבציה בגבעתיים תאפשר לכם לשדרג את התפריט הקולינרי ובכך להוציא לפועל על האש המשלב בין נתחי בשר איכותיים לבין שהייה באוויר הפתוח ובפארק מטופח שבו ניתן להדליק אש, בהתאם לכללי הזהירות.

עמק המעיינות

אזור הסחנה ועמק המעיינות הממוקם בסמוך לעיר עפולה הוא אזור מושלם לטיולים אבל גם על האש, וזאת בשל מרבצי דשא גדולים הכוללים גם פינות חמד עם ספסלים ואזורי ישיבה לנוחות שלכם, לצד מעיינות טבעיים שבהם ניתן לשכשכך ובכך להפוך את העל האש לחוויה מגבשת ומהנה במיוחד. שימו לב כי אם יש לכם מנוי של רשות הטבע והגנים אתם יכולים להיכנס בחינם, ועל כן מומלץ לנצל את ההטבה הזו לטובת יצירה של מערך המאפשר לכם לנצל את השטח העצום לטובת על האש מפנק.

 

 

חוף מפרץ אמנון

הכינרת נחשבת לאחד היעדים המועדפים לחופשות הנערכות בחיק הטבע. על כן, חוף מפרק אמנון מושך אליו אלפי משפחות שמגיעות בכל סוף שבוע לטובת מנוחה וטיולים באזור היפהפייה הזה, כאשר היתרון של החוף הוא שניתן לקיים על האש מפנק המתבצע ממש על קו החוף. שימו לב כי בחוף יש פינות פיקניק הכוללות גם נקודות חיבור לתאורה לצד אזור ייעודי למנגל, אולם בשל הביקוש הרב רצוי להגיע מוקדם מאוד בשביל לתפוס את מקומכם, בייחוד אם אתם עתידים להגיע עם קבוצה גדולה.

חוף עתלית

אחד מהחופים היפים והקסומים ביותר בישראל הוא ללא ספק חוף עתלית. אל החוף מגיעים בנסיעה מכביש 2 ולאחר שפניתם במחלף עתלית, הקפידו לבדוק את השילוט מתוך מטרה להגיע למקום הייעודי שבו ניתן לקיים את העל האש. מאחר ומדובר בחוף בתולי ונקי מאוד, הקפידו להביא איתכם גם שקיות לזבל וכן לפנות אחריכם, כל זאת מתוך מטרה להמשיך ולשמור על מסורת של על האש המתבצע ממש על קו החוף.

פארק הירקון

פארק הירקון הוא אחד מהריאות הירקות היחידות שנמצאות באזור המרכז. באזור הצפוני של הפארק ניתן לקיים על האש מושלם הכולל גם אפשרות לנצל את מתקני המשחקים לילדים וכן פארק חבלים הממוקם ממש בתוך הפארק. שימו לב כי מדובר באזור מבוקש מאוד לעל האש ועל כן העדיפו להגיע כמה שיותר מוקדם, בשביל לתפוס את מקומכם ובכך לנצל את הפארק היפהפייה הזה לבילוי זוגי או משפחתי המתבצע ממש בלב המרכז.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להוביל ליצירה של מערך המאפשר לכם להפיק אירוע על האש מיוחד ובלתי נשכח המתבצע כאן בארץ, בחופים ובפארקים הפתוחים לרשות הציבור ומהווים דרך מעולה לשדרוג על האש הנערך במתכונת זוגית, משפחתית או קבוצתית. והכי חשוב – שיהיה בתיאבון!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות