ממזרן לטקס ועד למזרני ויסקו: אילו מזרנים נוכל למצוא בבתי מלון?

חווית השינה בבתי מלון ידועה לרבים בתור חוויה מפנקת למדי, הן בזכות מיטה גדולה והן בזכות המזרנים האיכותיים שאותם בתי מלונות רוכשים דרך חברות מובילות בתחומן. למעשה, אם גם אתם רוצים ליצור חווית שינה איכותית ועמוקה ממש כמו בבית המלון, זה הזמן להכיר את סוגי המזרנים שאותם תוכלו למצוא במלון – ולרכוש בעבור המיטה שלכם בבית, כחלק  מהבנה כי המזרן הוא חלק משמעותי וחשוב מאוד מיצירה של איכות  שינה משופרת. מהם המזרנים הנפוצים? להלן הפרטים.

מזרן לטקס

מזרן איכותי שאותו ניתן למצוא בבתי מלון יוקרתיים ברחבי הארץ כמו גם מהעולם הוא מזרן לטקס. מדובר במזרן אשר מעניק איכות שינה מדהימה, וזאת לאור העובדה כי הוא מספק תמיכה מלאה לכל הגוף. בד הלטקס הוא בד איכותי מאוד שמאפשר לפזר את חום הגוף באופן יעיל, והוא מתאים גם למבוגרים וגם לילדים אשר סובלים מאלרגיות. בשנים האחרונות ועם התקדמות הטכנולוגיה הצליחו חברות מובילות כמו למשל חברת גטה לפתח מזרני לטקס עמידים, ועל כן ברבים מבתי המלון אפשר לראות כיצד המזרנים הללו הם חלק בלתי נפרד מיצירה של שכבת נוחות יוקרתית בעבור אורחים במלון, אבל גם לצרכנים פרטיים שרוצים לשדרג את איכות השינה באמצעות רכישה של מזרן איכותי ועמיד.

מזרן ויסקו

מזרן נפוץ במלונות הוא מזרן עשוי בד ויסקו. בד הויסקו הוא בד אשר מאפשר לקבל את הצורה של הגוף ועל כן הוא שוקע במקומות שבהם מפעילים לחץ, מה שיוצר פיזור אחיד וכן דרגת נוחות גבוהה במיוחד. מלונות יוקרה נוהגים לשלב את המזרן הזה במיטה בעקבות האיכות הגבוהה כמו גם היותו של המזרן עמיד למשך שנים, אולם צריך לקחת בחשבון כי מדובר בבד שאינו מספק לגוף את הקונטרה מבחינת דרגת הנוקשות ובעבור חלק מהנופשים הוא עשוי להיות פחות מתאים, בעקבות שקיעה במקומות בהם נדרשת תמיכה רבה יותר, כמו למשל בגב או בצוואר.

 

 

מזרן קפיצים

מזרן קפיצים הוא מזרן אשר כולל קפיצים ברמה של גמישות וקשיחות משתנה אשר מיוצרים על ידי טכנולוגיה מתקדמת. במלונות בוטיק כמו גם במלונות ברחבי העולם נוטים לרכוש מזרני קפיצים בין היתר בשל המחיר הנגיש שלהם ביחס למזרנים כמו ויסקו או לטקס, כאשר צריך לקחת בחשבון כי מדובר במזרן שנוטה להישחק מהר יותר, בעקבות שילוב של שילוב של מתכת, ואף ליצור רעש שמשפיע היכולת להירדם, בייחוד אם אחד מבני הזוג מתקשה להירדם וזז מצד לצד.

מזרן ספוג

מזרן ספוג הוא מזרן העשוי ממספר שכבות של ספוג, לצד ליבה קשיחה שנועדה ליצור מענה אורטופדי המספק תמיכה לכל הגוף ואף מאפשר להימנע מיצירה של לחץ על אזורים שונים, כמו  למשל הצוואר והכתפיים. לרוב מדובר במזרן העשוי משלוש שכבות – לטקס, ויסקו ושכבת קצף לבן והוא מעניק לאורחים המתארחים בבתי מלון תחושה נעימה, בעקבות מזרן אורטופדי שבו נעשה שימוש מזה שנים רבות.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות לקבלת הצצה לעולם המתפתח של המזרנים, בייחוד על רקע טכנולוגיות חדשניות אשר מאפשרות לשלב בין חומרי גלם איכותיים כמו למשל בד הלטקס ביחד עם אלמנטים אשר הופכים את המזרן לאלמנט מזוהה מאוד עם מלונות. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע רכישה של מזרן איכותי כמו מזרן לטקס בעלות כספית אטרקטיבית, כל זאת דרך הזמנה באתר של חברת גטה. מדובר בהזדמנות מעולה לשדרג את איכות השינה, וליצור חוויה יוקרתית, ממש כמו במלון בוטיק – רק אצלכם בבית.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות