מטיילות, אל תתנו לאי הנוחות לפגום לכן בחוויה – כל הסיבות לצרוך תוסף פרוביוטיקה לנשים

מטיילות רבות עלולות לחוות מצבים רפואיים שלעיתים ימנעו מהן לצאת לטייל. כדי למנוע או להקל על התסמינים של בעיות אלה, כדאי לקחת תוסף פרוביוטיקה, שמעלה את ריכוז החיידקים הידידותיים בגוף ומסייע למגוון בעיות ותהליכים שמתרחשים בגוף. במאמר שלפניכן ריכזנו את כל היתרונות של פרוביוטיקה לנשים.

מהי פרוביוטיקה?

פרוביוטיקה מכילה חיידקים ידידותיים הטומנים בחובם מגוון רחב של יתרונות רפואיים. לרוב יומלץ ליטול פרוביוטיקה עם טיפול אנטיביוטי, שנלחם נגד החיידקים הרעים אך הורס גם את הטובים. יש הטוענים כי לחיידקים הידידותיים הללו ישנה השפעה חיובית על הבריאות שלנו, ובפרט על בריאות האישה, משום שהם מטפלים בצורה יעילה בהרבה בעיות במערכת העיכול הנשית, מערכת הרבייה והעור, לכן מומלץ ליטול תוסף פרוביוטי באופן קבוע ובהתאם להמלצת גורם רפואי מוסמך. באתר טבע בריא תוכלו לקרוא מידע נוסף על פרוביוטיקה ויתרונותיה.

עידוד ירידה במשקל

החיידקים הידידותיים שנמצאים בפרוביוטיקה עשויים לשפר את היכולת של הגוף לרדת במשקל, בנוסף לטיפים ודרכים לעלייה במסת השריר וירידת מסת השומן. כאשר מערכת העיכול עובדת בצורה חלקה ובריאה, היא מפרקת בצורה טובה יותר את המזון שעובר דרכה, וכך פחות חומרים נשארים במערכת העיכול ומגבירים את צריכת השומן בגוף. בנוסף לכך, נטילת פרוביוטיקה מסייעת ליציאות סדירות ומונעת צבירת מים בגוף, שמוסיפים למשקל ולתחושת הנפיחות בקרב נשים.

סיוע למערכת העיכול הנשית

נשים רגישות יותר לבעיות במערכת העיכול מאשר גברים, הגורמות לעצירות וקושי בביצוע יציאות סדירות. תערובת פרוביוטית יכולה לסייע כנגד עצירות על ידי עיבוד מהיר של המזון הנכנס למערכת העיכול, וכן להקל על כאבים ונפיחויות במערכת העיכול. דרכים טבעיות אחרות שיכולות לסייע לפעילות תקינה של מערכת העיכול הינן שתיית כוס תה מורינגה, אכילת גוג'י ברי ושתיית פולי קפה ירוק.

 

 

שמירה על בריאות העור

שגרת הטיפוח של נשים לרוב ארוכה וכוללת רשימה של קרמים, סרומים ותכשירים אחרים. ישנו קשר ישיר בין התזונה שלנו, ובפרט תפקוד מערכת העיכול, לבין בריאות העור. החיידקים הידידותיים של הפרוביוטיקה תורמים לבריאות העור, נותנים לו מראה חלק וזוהר וכן מחזקים את יכולת ההתמודדות של העור כנגד פריחות וזיהומים.

הגנה על איברי הרבייה הנשיים

פרוביוטיקה לנשים מסייעת לאיזון החומציות בנרתיק. החיידקים הידידותיים של הפרוביוטיקה שומרים על איזון רמת ה-PH בנרתיק, וכך מונעים מחיידקים רעים לפתח זיהומים באזור זה. נשים שסובלות מדלקות בדרכי השתן וזיהומים ווגינליים יכולות לצרוך פרוביוטיקה על בסיס קבוע, לצד תזונה מאוזנת ובריאה ובהתאם להמלצות גורם רפואי מוסמך. עצה זו רלוונטית במיוחד עבור נשים הנוטלות אנטיביוטיקה, שכן הפרוביוטיקה מגדילה את כמות החיידקים הידידותיים ומונעת הצטברות של חיידקים רעים בנרתיק.

לסיכום

נטילת פרוביוטיקה עבור נשים יכולה לתרום רבות לבריאות האישה, במיוחד בקרב נשים מטיילות שרוצות לשמור על הבריאות הגופנית שלהן. פרוביוטיקה מכילה חיידקים ידידותיים שמסייעים לפעילות מערכת העיכול, מעודדים ירידה במשקל ומסייעים בשמירה על עור בריא וחלק. לרוב יומלץ על נטילת פרוביוטיקה במקביל לנטילת אנטיביוטיקה, אך נטילת פרוביוטיקה באופן קבוע מסייעת לתהליכים שונים בגוף ומאזנת את כמות החיידקים הידידותיים בגוף.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות