טסים עד לטורקיה: כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער

יותר ויותר ישראלים בוחרים בשנים האחרונות לשריין לעצמם מקום בטיסה ליעד מבוקש לטיולים אבל מסתבר גם לטובת ביצוע של השתלת שיער. הסיבה לכך נובעת בעקבות היותה של טורקיה מעצמה בתחום, לא מעט בזכות שורה ארוכה של רופאים בעלי שם שהחליטו להרים את הכפפה ולשכלל את השיטה הזו עד לכדי רמת ביצוע יוצאת דופן. אם גם רוצים להגשים חלום ולהפסיק להסתכל במראה על האזורים המתקרחים באזור הקרקפת, להלן כל מה שצריך לדעת אודות השתלת שיער בטורקיה.

השתלת שיער בטורקיה – למי הטיפול עשוי להתאים וכמה זה עולה?

טיפול של השתלת שיער הוא טיפול מתקדם המתבצע באמצעות ציוד רפואי מתקדם, והוא מתאים גם לנשים וגם לגברים שסובלים מאזורי התקרחות באזור הקרקפת בעקבות נשירה או פגם גנטי שמשפיע על קצב צמיחת השיער. בעבר נהוג היה לבצע את הטכניקה של השתלת השיער בהרדמה מלאה, אולם כיום נהוג בטורקיה לבצע את התהליך בהרדמה מקומית בלבד ועם שימת דגש על מינימום של הצטלקות באזור הנתרם. ביחס לישראל כמו גם למדינות אחרות בעולם, העלות של השתלת שיער בטורקיה היא נמוכה למדי והיא כוללת לא רק את הטיפול עצמו אלא מעטפת מלאה הכוללת בין היתר מלונות, העברות לצד טיפול מסור המתבצע על ידי צוות שמלווה אתכם עוד בישראל ועד לסיום הטיפול בטורקיה. אם השאלה הראשונה שעולה לכם היא כמה עולה להשתיל שיער בטורקיה? צריך לקחת בחשבון כי טווח המחירים משתנה בהתאם לטכניקת ההשתלה, מיקום המרפאה, זהות הרופא לצד האזור שבו מתבצע ההליך.

בישראל המחיר הממוצע לטיפול של השתלת שיער עומד בממוצע על סכום של 8,600$ ואילו בטורקיה המחיר הממוצע הוא 5,957$ בלבד. יחד עם זאת, המחיר אינו סופי ונקבע בהתאם למספר פרמטרים. מאחר ומדובר בהליך שצריך להתבצע בטכניקה עדינה וברמת מקצועיות גבוהה מאוד, העדיפו להשקיע את הכסף שלכם אצל רופא מוכר ובעל המלצות מאשר אצל מרפאה שאתם לא יודעים מי עומד מאחוריה, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות נכונה שתניב בסופו של דבר הליך מוצלח של השתלת שיער.

 

 

טכניקות להשתלת שיער

עם ההתקדמות של המחקר והטכנולוגיה הצליחו רופאים המתמחים בתחום של השתלות שיער לפתח שיטות שונות שנועדו להגדיל את אחוזי ההצלחה של ההליך. השיטה המוכרת יותר היא שיטת FUE הנחשבת לשיטה יעילה יותר מאחר ותקופת ההחלמה היא קצרה מאוד וכן ישנה הצטלקות מינימלית מאוד. אולם, מדובר בהליך יקר ביחס לשיטות האחרות ולכן צריך לקחת את זה בחשבון. בשיטה הזו קוצרים את זקיקי השיער מאזור הקרקפת האחורי ולאחר  מכן משתילים אותם באזור התקרחות, כאשר היתרון של ההליך הזה נובע בין היתר בעקבות הרדמה מקומית בלבד. שיטה נוספת היא שיטת FUT שבמסגרתה מחלצים רצועת עור דקה מהאזור התורם ולאחר הכנת השתילים להשתלה משתילים אותם באזור ההתקרחות. את הטכניקה הזו מבצעים במרפאות רבות בטורקיה ובפרט בעיר אינסטבול  הידועה כעיר שופינג מושלמת אבל גם הנחשבת לבירת ההשתלות העולמית. אולם, כל קבלת החלטה לגבי הטכניקה צריכה להתבצע אך ורק בליווי של הרופא.

בנוסף, צריך לקחת בחשבון כי עלולים להתרחש תופעות לוואי הכוללות בין היתר נפיחות, אדמומיות, דלקת בזקיקי השיער לצד חוסר תחושה או זיהום בקטריאלי. האחוזים להיתכנות של תופעות לוואי הם נמוכים אולם כדאי להכיר אותם ואף לשאול את הרופא, כל זאת מתוך מטרה להכין את עצמכם לקראת הליך קוסמטי אך גם בעל סיכון לתופעות לוואי.

לסיכום

במרחק של שעה וחצי בלבד מישראל תוכלו לעבור הליך של השתלת שיער בשיטה מתקדמת ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות המתמחות בתחום יכולה לסייע לכם לקבל מידע אישי מישראלים שעברו את התהליך ויכולים להעיד על שביעות הרצון, לצד פנייה לחברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר תלווה אתכם לכל אורך הדרך  – החל משלב הייעוץ ועד החזרה לארץ, בעקבות הליך השתלה מתקדם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות