מצלמות אקסטרים, ביגוד מתאים וכמובן פנס: מה אורזים לטרק?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים מחליטים לצאת לטיול מסוג אחר אשר משלב את הטבע עוצר הנשימה כאן בישראל או מעבר לים. מדובר בטרנד אשר מצליח לסחוף צעירים ומבוגרים כאחד, ואם גם אתם בדיוק מתכננים את הטיול שלכם, להלן כל מה שצריך לדעת לגבי אריזה נכונה – רגע לפני יציאה לטרק מאתגר. מוכנים? בואו נתחיל!

מצלמת אקסטרים

על מנת שתוכלו לא רק ליהנות מהאתר עצמו אלא גם לתעד אותו אפשר ואף רצוי לרכוש מראש מצלמת גו פרו. למעשה, מצלמת גו פרו מהווה דרך נהדרת לשדרג את הטיול ואת הטרק, וזאת בשל העובדה כי מדובר במצלמה אשר איכות הצילום הוא גבוה מאוד והוא מתאים לכל פעילות – החל מריצה ועד  לטיפוס הרים, כאשר אפשר להיעזר במוט וכן במערכת שליטה מרוחקת אשר מאפשרת לכם לצלם וידיאו כמו גם תמונות, מבלי לגעת במצלמה עצמה. שימו לב כי בגין הרכישה אתם מקבלים גם אחריות מלאה, מה שמעניק לכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי מדובר במצלמה איכותית אשר תשרת אתכם למשך זמן רב, ולא רק לטיול הספציפי הזה.

טלפון לוויני

במידה ואתם מתכננים לטוס לטיול טרק מעבר לים ובאזור מרוחק, אחד מהפריטים החשובים ביותר שאותו אתם צריכים לקחת איתכם הוא טלפון לוויני. מדובר בטלפון אשר נועד לסייע לכם ליצור קשר עם הסביבה וחברת הביטוח במידה וחלילה נפצעתם ואתם צריכים חילוץ. במדריך הזה תוכלו למצוא את כל המידע אודות טלפון מהסוג הזה, ובכך להוביל ליצירה של תהליך אריזה אשר לא חושב רק על הטיול עצמו, אלא גם על אירועים אשר עלולים להתרחש בזמן טיול אתגרי כמו טרק.

ביגוד מתאים

אריזה נכונה חייבת לכלול כמובן את ביגוד אשר מתאים לתנאי השטח. לפני שאתם מתחילים לארוז מומלץ לבחון מראש את מזג האוויר באזור, ובהתאם לכך להתאים את הלבוש – אם מדובר למשל במזג אוויר קר, אל  תשכחו לארוז בגדים תרמים כמו למשל חולצה, מכנס ואפילו טייץ שאותו אפשר ללבוש מתחת לבגדים בשביל לשמור על חום, ובמידה ואתם עתידים לצאת לטיול בקיץ, העדיפו לבחור בבגדים מבד דרייפיט אשר דוחה את הזיעה כמו גם מאפשרת לכם להרגיש בנוח, בעקבות המגע הנעים של הבד על העור.

 

 

ערכת עזרה ראשונה

מאחר וטיול אשר כולל טרק הוא בעל אספקט מסוכן, מומלץ מאוד לקחת איתכם בתיק גם ערכת עזרה ראשונה. ברשתות הפארם ניתן לבצע רכישה של תיק עזרה ראשונה אשר כולל את כל הציוד הנדרש, בעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. מדובר באלמנט אשר נועד להבטיח כי במידה ותזדקקו לסיוע רפואי ראשוני או שאתם בעצמכם תעניקו, לא תמצאו את עצמכם אובדי עצות, אלא ניתן פשוט לשלוף מהתיק את הערכה ולהתחיל לטפל בבעיה כבר

פנס ראש

מומלץ להביא איתכם לטיול גם פנס ראש, אותו ניתן לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית אצל חנויות אשר מתמחות בתחום טיולי השטח. מדובר בפריט שהוא בגדר חובה בעבור כל מי שמתכנן לצאת לטרק אשר נמשך מספר ימים וכולל גם שהייה בחושך מוחלט, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של נוחות אשר מגיעה לידי ביטוי בנוחות מקסימלית, בייחוד על רקע העובדה כי אין צורך לקחת אותו בידיים אלא פשוט להניח על הראש ולהדליק בעת הצורך.

לסיכום

יציאה לטיול מאתגר כמו טרק מחייבת אריזה נכונה. זה הזמן לעקוב אחר הטיפים שלנו וליישם אותם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של נוחות מקסימלית – בעת שהייה בטבע.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות