חולמים על רילוקיישן ביעד אקזוטי? 7 מקצועות שתוכלו לעסוק בהם מכל מקום בעולם

אם תמיד היה לכם את החלום לעבוד מאיזה יעד אקזוטי ולעשות כסף, הגעתם למקום הנכון. קבלו 6 מקצועות שתוכלו לעסוק בהם מכל מקום בעולם. הקליקו

 

תכנות בשפת פייתון

שפת הפייתון ידועה כשפה המאפשרת לך לכתוב מעט מאוד שורות קוד כדי להפעיל כל יישום או תהליך. בשנים האחרונות אנו רואים ביקוש הולך וגובר לעיבוד נתונים באמצעות השפה. זה בגלל היכולת שלו לספק תשובות ופתרונות מקצה לקצה במניפולציה של נתונים. אז למה ללמוד את השפה הזו? זוהי שפה קלה ללמידה, שפה שאין לה הגבלות על עיבוד נתונים, שימושית בכל פלטפורמה ועובדת על כל מערכת הפעלה. קורס פייתון יאפשר לכם להשתלב בעולם ההייטק וכך יהיה לכם את הסיכוי הגבוה ביותר למצוא עבודה, לצבור ניסיון ולעבוד מכל מקום בעולם.

מסחר בשוק ההון

אין ספק שאחד התחומים הבולטים כיום הוא מסחר בשוק ההון, ואין יש לכם זיקה לפיננסים אנחנו בהחלט ממליצים לכם להתמקצע בתחום זה. ניתן לסחור בשוק ההון מכל מקום בו אתם נמצאים בעולם, אך כמובן שחשוב להשקיע את כספכם בתבונה. לשם כך, אנחנו ממליצים לכם בחום על לימודי שוק ההון כדי להעשיר את הידע שלכם וכדי להכיר מושגים בסיסיים בתחום – הדבר יסייע לכם להימנע מהשקעות לא נכונות ומהפסדים.

שיווק בדיגיטל

שיווק דיגיטלי הוא תחום בתעשייה פורחת בשנים האחרונות, והביקוש הולך וגדל. עסקים קטנים, מחברות מקומיות ועד ארגונים גלובליים גדולים, מסתמכים על שיווק דיגיטלי כדי לקדם את המותגים, המוצרים והשירותים שלהם באינטרנט. מומחי שיווק דיגיטלי מקדמים מותגים בגוגל, ברשתות חברתיות, באימייל ובנכסים דיגיטליים אחרים. זה נעשה באופן מקוון לחלוטין באמצעות מחשב, כך שניתן לעשות זאת בכל מקום בעולם.

כתיבת תוכן

כותבי תוכן הם למעשה מספרי סיפורים עבור מותגים. הם מעבירים מידע משמעותי, שימושי ומלא תובנות כדי לעורר ולהניע לקוחות פוטנציאליים לפעולה: לקנות מוצר או שירות מחברה ציבורית. כתיבת תוכן כוללת תהליך כתיבה, עריכה ופרסום תוכן בפורמט דיגיטלי, ולעיתים ראיונות עם גורמים בחברה. התוכן עשוי לכלול פוסטים בבלוג ו/או במדיה חברתית, תסריטי וידאו או פודקאסטים, דפי נחיתה, מאמרים מאתרי חברה, ניוזלטרים של לקוחות, מאמרים שיווקיים חדשותיים, ספרים אלקטרוניים, מסמכים, הודעות לעיתונות, תיאורי קטגוריות מוצרים וכו'. יצירת תוכן כיום היא מרכיב מרכזי ברוב אסטרטגיות השיווק העסקיות, והביקוש לתוכן הוא עצום. כתיבת תוכן יכולה להתבצע בכל מחשב או בכל מקום המאפשר לכם להיות שקטים ולהתרכז במשך שעות.

שירות לקוחות

נציגי שירות לקוחות מסייעים לאנשים שרוכשים מוצרים או שירותים מחברה וזקוקים להכוונה וסיוע, החל ממידע על מוצרים ומחירים, דרך סיוע טכני בתפעול המוצר ופתרון תקלות ועד הכוונה בנושאים פיננסיים: עמלות, זיכויים ועוד. בעתיד הקרוב, נציגי שירות לקוחות יעבדו רק במרכזי שירות ייעודיים של החברה, אך כיום ישנן יותר ויותר אפשרויות פתוחות לעבודה מהבית באמצעות חיבורים מרחוק לרשת החברה.

עיצוב גרפי

למעצבים גרפיים טובים יש מיומנויות וידע בעיצוב ונראות, וכן תוכנות לעיצוב גרפי: Adobe Photoshop, Illustrator ואינדיזיין. מעצבים גרפיים יכולים לעבוד במגוון תחומים: מעיצוב לוגו, דרך עיצוב תבניות תוכנה ועד עיצוב אתרים. עיצוב גרפי הוא העבודה המושלמת למי שאוהב עיצוב ורוצה לעבוד מהבית. תחום זה אינו מצריך תואר וניתן ללמוד ולהכשיר אותו באמצעות קורסים מיוחדים.

לסיכום,

הטכנולוגיות הדיגיטליות של היום מאפשרות גישה למערכות מחשב משרדיות מרחוק – מכל מחשב המחובר לרשת. זה מאפשר לחברות להעסיק עובדים מכל חלק בעולם או מדינה. בנוסף, הגלובליזציה מחברת בין אנשים מכל העולם ופותחת עבורם הזדמנויות עבודה חדשות.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

מסע באמזונס

נגישות